Bialczanin, zawodnik Fight Point Biała Podlaska- Dariusz Fedor zawalczy na największej gali kickboxingu w Polsce. Podczas HFO 11 przeciwnikiem Fedora będzie zawodnik z Academia Gorila Ostrów Mazowiecka. Walka ta otworzy kartę główną gali HFO 11 w hali sportowej CRS Bielany w Warszawie.

Dwaj młodzi kickboxerzy spotkają się ze sobą w pierwszej walce karty głównej gali HFO 11 w Warszawie. Po raz trzeci w białym ringu zamelduje się reprezentant Fight Point Biała Podlaska, Dariusz Fedor. Przeciwnikiem niepokonanego w organizacji bialczanina będzie mający za sobą walki min. w organizacji King of Kings, Marcin Majewski z Academia Gorila Ostrów Mazowiecka. Pojedynek otworzy kartę główną zaplanowanej na 5 lutego w Kompleksie Sportowym CRS Bielany gali. Transmisja na antenie TVP Sport.

– Dariusz Fedor już dwukrotnie pojawiał się w ringu HFO i dwukrotnie dawał niesamowite show. Fenomenalne tempo walki, po której zawsze był niedosyt. Każdy widz żałował, że pojedynek się skończył. Zarówno w walce z Białasem jak i z Krupą nie można było się nudzić. Dobierając rywala dla Darka musieliśmy zadbać, by przeciwnik chciał iść na prawdziwą wojnę i dać fanom to czego oczekują. Marcin Majewski od razu wydawał się idealnym kandydatem. Akcja za akcję, cios za cios, kopnięcie za kopnięcie. To będzie kolejna bitwa napakowana emocjami od pierwszej do ostatniej sekundy. Takie walki otwarcia lubimy najbardziej! – skwitował Czarnowski.

Pojedynek Dariusz Fedor vs Marcin Majewski otworzy kartę główną gali HFO 11 w hali sportowej CRS Bielany w Warszawie. W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego na ringu HFO zawodnika wagi ciężkiej, Michała Bławdziewicza. Ponadto w białym ringu zameldują się: ulubieniec warszawskiej publiczności, Jacek Gać w starciu z utytułowanym wyszkowskim kickboxerem, Piotrem Trześniewskim oraz mistrzyni świata amatorskiego kickboxingu, niepokonana na zawodowych ringach, Ewa Pietrzykowska. Transmisja na antenie TVP Sport.