Niemal tysiąc porcji dilerskich narkotyków ujawnili bialscy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie miasta. Do sprawy zatrzymani zostali dwaj mężczyźni w wieku 42-43 lat. Usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu bialscy kryminalni uzyskali informację, z której wynikało, że w mieszkaniu zajmowanym przez 42-latka znajdują się znaczne ilości narkotyków. Policjanci weszli do wytypowanego mieszkania oraz należącej do niego piwnicy.

W trakcie prowadzonych czynności potwierdzili posiadane informacje. Ujawnili susz roślinny oraz białą substancję. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana oraz mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal tysiąca porcji dealerskich tych narkotyków.

Do sprawy zatrzymany został 42-latek a także jego 43-letni znajomy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Podejrzani są o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.