27-latek, który był poszukiwany listem gończym został zatrzymany przez bialskich kryminalnych. Przez ostatnie miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się za granicą. Do zatrzymania doszło w pociągu relacji Warszawa-Biała Podlaska.

Bialscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. Przez kolejne miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania za granicą naszego kraju. Policjanci krok po kroku ustalili miejsce, gdzie obecnie przebywa. Do zatrzymania doszło w pociągu relacji Warszawa-Biała Podlaska.

27-latek był w zainteresowaniu mundurowych również w związku z szeregiem kradzieży sklepowych, do których doszło kilka miesięcy wcześniej w jednym z marketów na terenie Białej Podlaskiej. Łupem amatora cudzego mienia padł wówczas markowy alkohol, słodycze i kosmetyki na kwotę ponad 1400. Zatrzymany usłyszał dzisiaj zarzuty.

Mężczyzna spędzi w Zakładzie Karnym najbliższe miesiące. Odpowie również za kolejne kradzieże. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.