Drogi po których jeździmy oraz panujące warunki nie sprzyjają dla naszych aut. Sól, piasek, smoła i inne zanieczyszczenia to tylko część zagrożeń czyhających na lakier naszego samochodu. Jak zadbać o swoje auto, by wyglądało jakby dopiero wyjechało z salonu?

Samo mycie na myjni bezdotykowej, czy też na własnej posesji nie jest wstanie usunąć zanieczyszczeń, a nawet może narobić więcej szkód. Obecnie możemy skutecznie zadbać o nasz samochód i nadać mu dawnego blasku dbając o jego bezpieczeństwo.

Co składa się na proces detailingu?

  • Dekontaminacja i mycie- w pierwszym etapie pozbywamy się z samochodu osadów metalicznych oraz smolistych, jednak nie oznacza to, że samochód jest już czysty. W drugim etapie jest on myty szamponem o naturalnym ph, który jest delikatny dla wosków.
  • Przegotowanie powierzchni-oczyszczenie lakieru z pozostałych nieczystości
  • Korekta lakieru
  • Zabezpieczenie lakieru
  • Proces detalingu obejmuje również czyszczenie, zabezpieczenie felg oraz plastików.

Mitem jest, że detailing może być stosowany tylko na nowych autach. Jest on stworzony dla każdego samochodu. Bez znaczenia jest jego wartość oraz wiek. Nie prawdziwe jest również często słyszane stwierdzenie, że nie warto czyścić samochodu, zaraz i tak spadnie deszcz. Detailing pozwala nam zabezpieczyć auto przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Zadbaj o swój samochód już dziś!

Więcej: Auto Clean Biała Podlaska

*artykuł sponsorowany