Niestety laniem zakończyła się potyczka trampkarzy starszych AP TOP-54 w starciu z liderem CLJ U-15 grupy D Koroną Kielce. Goście wygrali pewnie 6:0. Nie pozostawiając złudzeń  kto walczy o tytuł Mistrza Polski a kto o byt w CLJ.

– Po bardzo obiecującym początku, kiedy to gra wyglądała bardzo obiecująco (m.in. poprzeczka po uderzeniu Maćka Kurowskiego) gra Korony zaczęła nabierać rozpędu, co niestety skończyło się dla nas jedną z najwyższych porażek na własnym boisku w całej historii. Niestety przy 3 bramkach sami asystowaliśmy przeciwnikowi a bramka otwierająca na 1:0 padła po szkolnym błędzie w ustawieniu w skrzydle. Mimo iż wielokrotnie w tym sezonie nasz zespół potrafił podnosić się w trudnych momentach, dziś z minuty na minutę było coraz gorzej. Korona pokazała nam dziś ile pracy przed nami zespołowo i indywidualnie i tą lekcję trzeba jak najlepiej wykorzystać już w okresie zimowym – podsumował mecz trener Miłosz Storto.

AP TOP-54 Biała Podlaska – Korona Kielce 0:6 (0:2)
Bramki: Szczepanek, Kaczmarski, Bieńkowski 3, Juszczyk
TOP-54: Waszczuk (41 Haponiuk) – Kobyliński ( 67 Sweklej), Kot, Opolski, Kowalewicz (60 Walczyna),Kurowski (50 Zawistowski), Bahonko, Łukasiewicz, Domanowski (41  Storto), Chomicz (50 Matejek), Karwacki (58′ Mackiewicz)