Na drodze zjazdowej z wiaduktu DK-19 z DK-2 doszło do zablokowania jezdni przez ciężarówkę. Samochód przednimi kołami był w rowie a naczepa blokowała całą szerokość jezdni.

W dniu 13 czerwca w miejscowości Zaścianki doszło do zablokowania drogi zjazdowej z wiaduktu DK-19 z DK-2 przez samochód ciężarowy MAN, który zjechał do rowu. Przednie koła ciągnika siodłowego MAN znajdowały się w rowie, natomiast naczepa zatrzymała się na jezdni, blokując jej całą szerokość. Osób poszkodowanych nie było. Wycieku paliwa oraz innych płynów eksploatacyjnych pojazdu nie stwierdzono.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia, ruch drogowy na zjeździe z DK-19 został wstrzymany. Przy pomocy wciągarek linowych samochodu SCRt Mega-City naciągnięto tył naczepy i ustawiono ją w jednej osi z ciągnikiem siodłowym. Następnie wyciągnięto na jezdnię cały skład razem z ciągnikiem. Kierowca uruchomił silnik i sam zjechał na parking. Pracownicy służby drogowej oczyścili jezdnię z resztek powypadkowych, ruch drogowy został przywrócony.