Niestety od porażki 25:26 z KPR Legionowo II rundę rozgrywek I ligi rozpoczęli szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska.

Gdy w 24 minucie AZS prowadził 12:6 nikomu na hali przy ulicy Marusarza nie przeszło przez głowę by bialczanie mogli ten mecz przegrać. Może jednak taka myśl zrodziła się w głowach zawodników KPR Legionowo, bo ci na przerwę schodzili przegrywając zaledwie jedna bramką, a w 53 minucie prowadzili już 25:21. Na ostatnie minuty AZS się ocknął z letargu i na kilkanaście sekund przed końcem meczu doprowadził do remisu. Niestety kropkę nad „i” postawił Michał Prątnicki zamieniając karnego na bramkę dającą wygraną gościom. Barwach AZS zadebiutował Białorusin Paveł Darafeyeu.

AZS AWF Biała Podlaska – KPR Legionowo 25:26 (14:13)

AZS AWF: Adamiuk – Łazarczyk 3, Urbaniak 3, Ziółkowski 4, Nowicki, Niedzielenko 1, Stefaniec 7, Mazur, Kozycz 3, Banaś 3, Kandora 1, Darafeyeu.