Na zakończenie rundy zasadniczej II ligi grupy III B Olimpia Biała Podlaska pokonała Trójkę Ostrołęka 39:22.

Od początku meczu gospodarze mieli zdecydowana przewagę. Mimo, że grali bez Jakuba Szyszko, który pojechał z juniorską reprezentacją naszego kraju na mecze kontrolne. W 12 minucie było 6:2 dla Olimpii. W drugiej części pierwszej połowy gra się trochę wyrównała głownie za sprawą słabszej skuteczności bialczan. W drugiej połowie rywale z minuty na minutę słabli, a Olimpia powiększała przewagę by ostatecznie wygrać z przewaga siedemnastu bramek. W ekipie gości pierwszoplanową postacią był był zawodnik AZS AWF Biała Podlaska Rafał Niećko. – Rozmiar naszej wygranej pokazuje, że poziom sportowy w naszej ekipie był wyższy niż u rywali. Kończymy ten rok w dobrym stylu. To był ciężki rok. teraz święta a potem nowy rok i nowe wyzwania. Chcemy zając jak najwyższe miejsce w II lidze i walczyć o Mistrzostwo Polski Juniorów – powiedział trener Marcin Stefaniec.

Olimpia Biała Podlaska – Trójka Ostrołęka 39:22 (16:9)
Olimpia: Stroiński, Polak – Melańczuk, Jaszczuk 6, Fic 1, Cielecki 2, Konieczny, Polok 12, Michalczuk, G. Olichwiruk, Lewczuk 1, Tarasiuk 2, Grochowski 5, M. Olichwiruk 1, Kobyliński 2.