Rozegrano 6.kolejkę zmagań w III lidze lubelskiej siatkówki mężczyzn. Nasz AZS AWF Biała Podlaska przegrał w Wojsławicach z Arka 1:3.

Ekipa Arki to lider z kompletem punktów na koncie. Stąd było jasne, że o punkty łatwo nie będzie. Mimo to set pierwszy i trzeci nastrajają optymizmem przed kolejnymi zmaganiami w lidze bialskich siatkarzy. – Myślę, że można było ugrać przynajmniej punkt i został niedosyt. Mieliśmy swoje szanse w pierwszym i czwartym secie ale nie udało nam się ich wykorzystać – relacjonuje trener Marcin Śliwa. – W sumie zagraliśmy dobry mecz w porównaniu z poprzednimi. Teraz przerwa na Bożenarodzenie i Nowy Rok, a potem 16 stycznia gramy zaległy mecz  lubelskim KUL-em – dodaje.

Arka Wojsławice – AZS AWF Biała Podlaska 3:1 (27:25, 25:15, 19:25, 25:21)

AZS AWF: Jankuniec, Nowicki, Jurkowski, Niziński, Gaładyna, Matraszek, Bielecki (L) oraz Roszkowski, Jakóbczuk, Kamiński, Suryś, Malczyński.