Młodzi piłkarze ręczni Olimpii Biała Podlaska stanęli na wysokości działania i pokonali w Piotrkowie Trybunalskim miejscowe rezerwy Piotrkowianina 39:30.

Do 20 minuty gra toczyła się bramka za bramkę. Potem Olimpia odskoczyła i do szatni schodziła prowadząc 19:14. W drugiej połowie z minuty na minutę przewaga bialczan rosła by w 59 minucie osiągnąć jedenaście bramek przewagi (39:28). W ostatniej minucie dwa razy do bialskiej bramki piłkę rzucił Sebastian Kamiński i mecz zakończył się wynikiem 39:30 dla podopiecznych Marcina Stefańca.

Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski – Olimpia Biała Podlaska 30:39 (14:19)
Olimpia: Polak, Stroiński, Niedzielski – Jaszczuk 2, Fic 2, Cielecki 3, Polok 10, Michalczuk, Olichwiruk 5, Szyszko 7, Tarasiuk 7, Grochowski, Winnicki, Kobyliński 3