Zaległości odrobili piłkarze trzecioligowego Podlasia Biała Podlaska, remisując w Radzyniu Podlaskim 1:1.

Początek meczu należał zdecydowanie do gospodarzy. W 9 minucie rzut karny przestrzelił Patryk Szymala, trafiając w poprzeczkę. Kilka chwil później po uderzeniu głową piłka podbita przez Macieja Wrzoska wylądowała po raz kolejny na poprzeczce bramki Podlasia. Następnie gra się wyrównała, a tuż przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę do głosu doszło Podlasie. Po składnej akcji Mateusz Jastrzębski podał ze skrzydła do Tomka Nieścieruka, a ten obsłużył Pawła Zabielskiego, który wyprowadził bialczan na prowadzenie. Druga połowa zaczęła się od wyrównania. W 52 swoich byłych kolegów z boiska pokonał Mateusz Chyła. Do końca spotkania obie ekipy wypracowały sobie kilka okazji do zdobycia bramki, ale żadnej nie wykorzystano.

Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska 1:1 (0:1)
Bramki: Chyła 52 – Zabielski 45

Podlasie: Wrzosek – Marczuk, Pyrka, Kosieradzki, Jastrzębski, Nieścieruk (66′ Dmitruk), Dmowski, Kaznokha, Andrzejuk, Wrzosek (19′ Buzun), Mielnik (19′ Zabielski).