Niestety porażką 0:1 zakończyli derby BOZPN w Radzyniu Podlaskim  piłkarze Podlasia.

Widowisko jakie zaprezentowali nam piłkarze nawet jak na trzecią ligę było mierne. Owszem widać było zaangażowanie z obu stron, ale to jest standard a nie jakiś bonus. Pierwsza połowa to lekka przewaga Orląt, które stworzyły sobie dwie znakomite sytuacje. Żadnej z nich nie potrafili na szczęście wykorzystać. W drugiej połowie gra się wyrównała. Tym razem Podlasie częściej przebywało pod bramką gospodarzy. W ostatniej minucie meczu po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Rafał Kiczuk. W oto sposób Podlasie wraca z Radzynia na tarczy.

Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska 1:0 (0:0)
Bramka: Kiczuk 90

Podlasie: Wrzosek – Renkowski, Mitura, Łakomy, Konaszewski, Komar (90 Martynek), Syryjczyk (64 Tkaczuk), Kaznokha (80 Leśniak), Dmowski (85 Kosieradzki), Andrzejuk, Chmielewski (72 Zabielski).