Już niedługo IKEA odwiedzi Białą. W ramach akcji Przystanek Kuchnia w centrum miasta pojawi się specjalnie zaaranżowany niebieski kontener pełen kuchennych inspiracji. Mieszkańcy będą mogli bezpłatne spotkać się z projektantem, który dopasuje kuchnie IKEA do ich domu i przygotuje projekt.

Przystanek Kuchnia pojawi się 20 maja na placu przed Centrum Handlowym RYWAL. Konsultanci będą tam czekać w godzinach: 10:00-13:30 oraz 14:30-20:00.

Każdy, kto chciałby zobaczyć jak wyglądałaby kuchnia IKEA w jego domu, może umówić się na spotkanie i skorzystać z możliwości przygotowania bezpłatnego projektu. Konieczna jest rezerwacja, której można dokonać na: www.przystanekkuchnia.pl.

Ważne, aby w dniu spotkania mieć ze sobą kompletne wymiary pomieszczenia, uwzględniające m.in. rozmieszczenie okien, drzwi, parapetów i przyłączeń instalacji. Sposób pomiaru i dodatkowe informacje dostępne są na: www.przystanekkuchnia.pl.

Osoby, które chciałyby poznać rozwiązania oferowane przez IKEA lub po prostu porozmawiać z ekspertami, będą mogły przyjść bez zapisów, przywita ich konsultant, który chętnie odpowie na pytania.