Zmarły Dawid Głacki był członkiem Teatru Obrzędowego ,,Czeladońka”, pomagał formacji ocalić piękną tradycję. Teraz jego rodzina potrzebuje pomocy. Organizowana jest impreza charytatywna “Pomóżmy rodzinie Dawida. Dobro zawsze wraca!”, z której dochód przekazany zostanie znajdującej się w ciężkiej sytuacji rodzinie zmarłego akordeonisty.

3 października 2021 r. w Amfiteatrze w Białej Podlaskiej odbędzie się impreza charytatywna o nazwie “Pomóżmy rodzinie Dawida. Dobro zawsze wraca!”. Wstęp na wydarzenie 20 zł, dzieci do lat 8 wchodzą za darmo!

Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany dzieciom i żonie zmarłego akordeonisty, którzy zostali w ciężkiej sytuacji nie tylko przez stratę najbliższej im osoby, ale również w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Ś.P. Dawid był członkiem-akordeonistą Teatr Obrzędowy ,,Czeladońka” im. Kazimierza Kusznierów, występował także z Kapelą Podlasiacy działającą przy Bialskim Centrum Kultury. Wraz z Danielem Potykanowiczem – Dj Daniel grał podczas wesel.

Dawid, znany jako kochający mąż, ojciec, syn i brat, przyjaciel wielu ludzi i rodzin był człowiekiem zdolnym, energicznym, empatycznym, kochającym życie i ludzi, pomysłowym, zawsze pomocnym, otwartym na ludzi i nowe znajomości. Dawid był duszą towarzystwa, potrafił swoją radością, muzyką i śpiewem porwać do tańca i śpiewu ludzi nie tylko z Teatru w trakcie występów, ale również widownię. Jego muzykalność i radość udzielała się wszystkim którzy go spotkali.

Dawid Głacki zmarł 17 lipca 2021 r. w wieku 28 lat.  Pomagał Teatrowi Obrzędowemu ,,Czeladońka” ocalić piękną tradycję.

Teatr Obrzędowy ,,Czeladońka”, który istnieje już ponad 40 lat jest jedną wielką rodziną. Tragedia, która dotyka jego najbliższych nie jest im obojętna.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU