W 7.kolejce IV ligi lubelskiej grupy I Lutnia Piszczac na własnym boisku pokonała Powiślak Końskowola 2:0. Do 72 utrzymywał się rezultat bezbramkowy głównie dzięki dużej dozie szczęścia w działaniach obronnych Lutni. W 72 minucie po zamieszaniu pod bramką Powiślaka piłkę do siatki skierował Adrian Hołownia. Obraz gry nagle uległ zmianie i to Lutnia zaczęła brylować na boisku. Mimo, że w 88 minucie drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę ujrzał Mariusz Łukasiewicz, to dwie minuty później do bramki rywali trafił Michał Karpiszuk. Tym samym Lutnia pokonała Powiślak 2:0 i została wiceliderem.

Lutnia Piszczac – Powiślak Końskowola 2:0 (0:0)

Bramki: Hołownia 72, Karpiszuk 90

Lutnia: Płodowski – Łukasiewicz, Borowik, Konaszewski, Szabat, Artymiuk (78 Mikocewicz), Hawryluk, Korol (75 Karpiszuk), Wiraszka (90 Cydejko), Tabalov (62 Magier), Hołownia.