Niestety w 9.kolejce IV ligi lubelskiej grupy I Lutnia w Piszczacu uległa 1:2 Opolaninowi Opole Lubelskie.

Zaczęło się od straty bramki. Goście byli zdecydowanie lepsi na boisku. W 40 minucie jeden z rywali Lutni otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić plac gry. Piłkarze z Piszczaca mimo że grali w przewadze nie byli w stanie wyrównać. Na domiar złego stracili drugiego gola. Wszystko mogło się odmienić w ostatnich minutach meczu. Najpierw w 78 minucie Adrian Hołownia zdobył bramkę kontaktową, a tuż przed gwizdkiem końcowym jego strzał w nieprawdopodobny sposób obronił bramkarz Opolanina.

Lutnia Piszczac – Opolanin Opole Lubelskie 1:2 (0:1)

Bramka dla Lutni: Hołownia 78

Lutnia: Płodowski – Łukasiewicz (75 Mikocewicz), Borowik, Konaszewski, Karpiszuk (55 Magier), Wiraszka (58 Bołtowicz), Korol, Szabat (69 Cydejko), Artymiuk, Tabalov, Hołownia.