Od wygranej 4:0 w Hrubieszowie  zmagania w IV lidze lubelskiej zaczęli zawodnicy Huraganu Międzyrzec Podlaski.

Nie minęło jeszcze półgodziny gra a już Huragan po bramakch Adama Wiraszki i Pawła Radziszewskiego prowadził 2:0.  gdy tuż po przerwie z rzutu karnego na 3:0 podwyższył Hubert Łukanowski stało się jasne, że komplet punktów pojedzie do Międzyrzeca. Kropkę nad i tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie postawił Radziszewski, trafiając po raz drugi do bramki Unii. – Wynik mimo, że jest dobry i okazały, to do końca nie jest zadowolony zwłaszcza z końcowych frywolnych minut naszym wykonaniu. Wygraliśmy zdecydowanie i to cieszy. Mogło być jeszcze okazalej gdyby piłka po strzałach Pakuły i Waniowskiego zamiast w słupek trafiła w światło brami. Przed nami kolejne mecze i dużo trzeba się napracować by zdobywać kolejne cenne punkty. Nam przyświeca praca, skromność i jeszcze raz praca. Taki też przekaz po meczu dostali ode mnie zawodnicy – podsumował to spotkanie Damian Panek trener Huraganu.