Za nami druga kolejka grupy I klasy B. Lider GLKS Rokitno pokonał u siebie Olimpię Jabłoń 1:0. W meczu drugich drużyn Huragan Międzyrzec Podlaski zremisował z Lutnią Piszczac 1:1. GLKS Roskosz-Grabanów rozgromiła w Żabikowie rezerwy Unii 9:1.
KLASA B: Rokitno na czele

Najpopularniejsze artykuły w tym tygodniu
Tragedia w Białej Podlaskiej. Odnaleziono ciało 16-latki, zatrzymano młodego mężczyznę
Rozbita grupa przemytników papierosów. Towar z Białorusi miał trafiać do Polski pociągami
Nowy zarząd gminny OSP w Łomazach wybrany. Strażacy podsumowali pięć lat działalności
Żołnierz z Białej Podlaskiej uniewinniony po strzałach na granicy. Prokuratura zapowiada apelację









Rokitno kiedyś grało w IV lidze z Motorem, Radomiakiem, Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy i AZS. Dziś gra w klasie B czyli lidze VII. Wstyd