Bialskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Po Jarmarku Michałowym odbędzie się Miejska Potańcówka z Kapelą “Fakiry”.

W dniu 24 września na placu Wolności w Białej Podlaskiej odbędzie się Miejska Potańcówka z Kapelą “Fakiry”. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 po Jarmarku Michałowym.

Kapela “Fakiry” działa w ramach Stowarzyszenia Folkloru Miejskiego AGRAFA w Piotrkowie Trybunalskim. Powstała w 1976 roku. W 2021 roku obchodziła jubileusz 45-lecia pracy artystycznej. Uznawana za najlepszą kapelę grającą folklor miejski w Polsce. Uzupełnieniem jej repertuaru są znane piosenki muzyki popularnej i biesiadnej. Kapela oferuje wysoki poziom artystyczny i bardzo dobry kontakt z publicznością. Jej koncerty to powrót do lat 20-tych, 30-tych XX wieku. Piękne, pełne miłości i optymistycznego przesłania teksty jak i niezwykła, wpadająca w ucho muzyka to niezapomniane doznania artystyczne. Podczas koncertu Kapeli “Fakiry” można odczuć niesamowitą energię płynącą ze sceny, co pozwala stworzyć niezapomniany klimat.