Do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej oraz komisariatu w Terespolu trafiły podziękowania dla mundurowych pełniących służbę na granicy z Białorusią. Funkcjonariusze otrzymali laurki wykonane własnoręcznie przez dzieci z Białej Podlaskiej oraz Łomaz i Dobrynki. „Jestem z Wami sercem- Jesteście dzielni” oraz “Serdeczne podziękowania za obronę mojej Ojczyzny” to tylko niektóre wpisy, które znalazły się na laurkach.

Ta nietypowa forma podziękowań trafiła do policjantów wczoraj(18 listopada). Dzieci z Zespołu Szkół, w tym Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej oraz szkół w Łomazach i Dobrynce postanowiły własnoręcznie wykonać laurki z podziękowaniami dla funkcjonariuszy, którzy od wielu tygodni pełnią służbę na terenie powiatu bialskiego strzegąc granicy naszego kraju z Białorusią.

Łącznie kilkadziesiąt laurek opatrzonych wymownymi rysunkami oraz napisami jak np. „Jestem z Wami sercem- Jesteście dzielni”,  czy “Serdeczne podziękowania za obronę mojej Ojczyzny”  wpłynęło do komisariatu Policji w Terespolu i Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Takie podziękowania z pewnością dodają otuchy mundurowym. Są bardzo cenne dla wszystkich funkcjonariuszy.