Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Bialskie Centrum Kultury organizuje koncert na cześć wszystkich pań. Na „Naprawdę jaka jesteś..” piękne i popularne piosenki zaśpiewają bialscy artyści .

Już niedługo wyjątkowe święto, święto równie wyjątkowych osób – Dzień Kobiet. Z tej okazji BCK w Białej Podlaskiej zaprasza na koncert pn. „Naprawdę jaka jesteś..”. Już w niedzielę 7 marca 2021 roku, o godzinie 17 w Sali Widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury ul. Brzeska 41. Zaśpiewają bialscy artyści, ale kto dokładnie pojawi się na scenie jeszcze nie zdradzono.

Będziemy mogli usłyszeć utwory znanych artystów m.in.: „Bo to się zwykle tak zaczyna” Mieczysława Fogga, „Czarny blues o czwartej nad ranem” SDM, „Jej portret” Bogusława Meca oraz wiele innych pięknych piosenek. Będzie to koncert z udziałem publiczności, na którym obowiązują wejściówki. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z ograniczeniami narzuconymi w związku z reżimem sanitarnym panującym w całym kraju.

Wejściówki do odbioru od 1 marca w Punkcie Informacji Kulturalnej BCK, ul. Warszawska 11 w godzinach 8:00-16:00. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem 83 341 6718.

źródło: BCK Biała Podlaska