Do zakładu karnego trafił 35-latek zatrzymany przez bialskich kryminalnych. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Dodatkowo poszukiwany był do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Bialscy kryminalni zapukali do jednego z domów na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że przebywający tam 35-latek posiada narkotyki. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna jest również poszukiwany do odbycia kary 2,5 roku  pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Ne miejscu funkcjonariusze potwierdzili swoje ustalenia. Wewnątrz przebywał poszukiwany mężczyzna. Dodatkowo w jednym z pokoi, kryminalni ujawnili woreczki zarówno z białą substancją jak też suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina i marihuana. 35-latek został zatrzymany, natomiast nielegalne środki zabezpieczone.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.