W miniony piątek wystartowała IX edycja konkursu „Lubelskie. Smakuj życie!” zainaugurowana przez Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Michała Mulawę oraz przewodniczącego jury Piotra Maciuka. W rywalizacji mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

W tegorocznej edycji do wygrania są karty zakupowe o wartości 2000, 1000 i 500 zł oraz zestawy wydawnictw i materiałów promujących województwo lubelskie. Termin przesyłania zgłoszeń mija 30 października. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się na początku grudnia. W konkursie mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie. Szczegółowe informacje, karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne są na stronie: www.promocja.lubelskie.pl.

„Lubelskie. Smakuj życie!” od lat promuje najpiękniejsze miejsca w województwie, a obecnie jest częścią kampanii „Wybierz #KierunekLubelskie”. Minione edycje konkursu cieszyły się dużym zainteresowaniem – zgromadziły ponad 550 uczestników z całego kraju, którzy nadesłali łącznie 3200 zdjęć. W zeszłym roku padł rekord – zgłoszono prawie 950 fotografii.