Podczas ubiegłego weekendu w Białej Podlaskiej doszło do dwóch wypadków drogowych. Na ulicy Janowskiej kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Natomiast na ulicy Sitnickiej 48-latka potrąciła pieszą. W obu przypadkach jeden z uczestników zdarzenia trafił do szpitala.

W ciągu minionego weekendu na terenie Białej Podlaskiej doszło do dwóch wypadków drogowych. W ich wyniku do szpitala trafiły dwie osoby, w tym niechroniony uczestnik ruchu drogowego.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Janowskiej w Białej Podlaskiej. 53-letni mieszkaniec gminy Koprzywnica, kierujący osobowym Peugeotem, nie ustąpił pierwszeństwa Audi, doprowadzając do bocznego zderzenia aut. Drugim samochodem kierował 42-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku zdarzenia kierowca Peugeota z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W sobotę doszło do wypadku z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego. Do zdarzenia doszło około godziny 17.30 na ulicy Sitnickiej. Kierująca Audi 48-letnia mieszkanka gminy Biała Podlaska, prawdopodobnie w wyniku niezachowania należytej ostrożności, potrąciła pieszą przechodzącą przez oznakowane przejście. W wyniku zdarzenia 71-latka doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

źródło: KMP Biała Podlaska