Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu DK2 z ul. Drohicką w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące osobówką.

Do wypadku doszło wczoraj (11 lutego) około godz. 20:40 na skrzyżowaniu DK-2 z ul. Drohicką w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący peugeotem 21-letni mieszkaniec gm. Łosice doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf. 21-latek prawdopodobnie wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącej w kierunku Siedlec ciężarówce. Drugim samochodem kierował 28-letni mieszkaniec gm. Rokitno.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby – kierowca oraz pasażer peugeota.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze.