Pan Janusz jest lekarzem weterynarii. Ciepły i przyjazny człowiek, który na co dzień pomaga innym, sam teraz potrzebuje pomocy. Janusz zachorował na raka płaskonabłonkowego grasicy, który jest bardzo rzadkim nowotworem złośliwym. Jedna dawka leku kosztuje ponad 14 tysięcy złotych. Rodzina prosi o wsparcie.

Pan Janusz Sielski jest ciepłym i przyjaznym człowiekiem, który na co dzień jest lekarzem weterynarii. Pomaga potrzebującym i nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Teraz sam prosi o pomoc w walce z chorobą.

Pan Janusz zachorował na bardzo rzadki przypadek nowotworu złośliwego- raka płaskonabłonkowego grasicy. Wszelkie uznane, refundowane linie leczenia zostały już wyczerpane. Pozostała ostatnia, kosztowna możliwość leczenia, innowacyjna immunoterapia może pomóc w walce z rakiem.

Jedna dawka leku, podawanego co 3 tygodnie, to koszt 14 343,02 zł. Rodzina nadmienia, że jest to poza ich możliwościami finansowymi, dlatego liczy się każda złotówka.

“Pilne potrzebna jest pomoc! Choroba nie czeka, nie informuje i nie uprzedza. Walczymy o życie Janusza, naszego taty, męża, dziadka, przyjaciela. Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie!”- czytamy na stronie zbiórki.

LINK DO ZBIÓRKI