Po bożonarodzeniowo-noworocznej przerwie wracają sportowe wydarzenia do planu naszych weekendów. U siebie grają tenisiści stołowi, a w Tomaszowie siatkarze.

Po drugie zwycięstwo

W sobotę o godzinie 19 w Tomaszowie Lubelskim siatkarze AZS AWF Biała Podlaska zmierza się z miejscowym Kudłatym. Rywale podobnie jak AZS po czterech kolejkach mają na koncie 3 punkty i są oczko wyżej w tabeli od podopiecznych Pawła Wasiaka. Mamy nadzieje, że AZS nabierze wiatru w żagle i zanotuje kolejną wygraną w III lidze.

Czas na wygraną

W sobotę o godzinie 12:30 w hali ZDZ przy alejach Jana Pawła II w ramach rozgrywek III ligi tenisa stołowego Baczyński Biała Podlaska podejmie MKS MOW Puławy. Po dwóch ostatnich porażkach naszych trzecioligowców chyba czas na wygraną. Rywal to bezpośredni sąsiad w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym. Zapraszamy kibiców na halę ZDZ. Wstęp wolny.

Rywal w zasięgu

Po meczu Baczyńskiego fani tenisa stołowego przeniosą się do hali przy ulicy Piłsudskiego 26 gdzie o godzinie 13 w ramach IV ligi Ekonomik Biała Podlaska podejmie Ogniwo II Chełm. Rywal jak najbardziej w zasięgu naszej drużyny. Więc jest okazja by powiększyć skromny dorobek punktowy. Wstęp wolny.