Zmagania szczypiornistów w ten weekend zaczną się wyjątkowo już w piątek. We własnej hali Olimpia Biała Podlaska podejmie AZS UMCS Lublin.

Utrzymać passę wygranych

Tradycyjnie w sobotę o godzinie 18 w hali przy ulicy Marusarza lider I ligi Grupy C AZS AWF Biała Podlaska podejmie ósme w tabeli KSZO Odlewnię Ostrowiec Świętokrzyski. Rywale jak na razie w lidze spisują się średnio. Dwa mecze wygrali i dwa przegrali. Najlepszym strzelcem ekipy jest Damian Falasa z 27 bramkami na koncie. Ekipa prowadzona przez trenera Dimitrija Tichona jeszcze nie zaznała smaku porażki, chociaż w ostatnich trzech meczach nie zachwyciła, to przynajmniej w ostatnim pokazała charakter i wolę walki. Wygrywając nawet wtedy jak kompletnie nie idzie. Na parkiecie raczej jeszcze nie zobaczymy Marcina Stefańca, pozostali bialczanie powinni być zdrowi i gotowi do walki.

ZESTAW PAR 5.KOLEJKI I LIGI GRUPY C

Wygrać w piątek i w niedzielę

Wyjątkowo już w piątek o godzinie 16 w hali przy ulicy Sportowej Olimpia Biała Podlaska podejmie AZS UMCS Lublin. Rywale naszych młodych szczypiornistów to ostatnia ekipa w tabeli, ale tak jak Olimpia z trzema punktami na koncie. Wydaje się, że to idealny rywal by zainkasować drugi komplet punktów w tym sezonie i odbić się od dołu tabeli. Wiemy wszyscy, ze start juniorów bialskiego UKS w II lidze seniorów ma im dać doświadczenie, a wyników wymagamy od nich w adekwatnych do ich wieku rozgrywkach. Właśnie w nich inaugurują rozgrywki podopieczni trenera Marcina Stefańca w niedzielę o godzinie 11 u siebie z Azotami Puławy.

ZESTAW PAR 6.KOLEJKI II LIGI GRYPY III A