Pierwsza wygrana w turnieju 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów Starszych przyszła bialskiej Olimpii z wielkim trudem.

Mimo dobrej gry w obronie pierwszą połowę meczu Olimpia przegrywała 12:15. Mankamentem w grze naszych młodych zawodników byłą skuteczność i proste nie wymuszone błędy. Znakomicie w bramce rywali spisywał się Kacper Ligarzewski. Do 50 minuty gra była wyrównana. Ostatnie dziesięć minut to popis bialczan. Zmiana stylu gry w obronie i poprawa skuteczności zaowocowała zdobyciem siedmiu bramek przy tylko dwóch Wybrzeża. Ostatecznie Olimpia wygrała 30:28. W drugim meczu tego dnia Warszawianka pokonała Truso Elbląg 31:30

Olimpia Biała Podlaska – Wybrzeże I Gdańsk 30:28 (12:15)

Olimpia: Polak, Stroiński, Niedzielski – Jaszczuk 6, Fic 1, Cielecki 2, Polok 8, Michalczuk, G. Olichwiruk, Szyszko 3, Tarasiuk 1, Grochowski 2, M. Olichwiruk 1, Winnicki, Kobyliński 1.