Po raz pierwszy na naszym ternie odbyły się międzynarodowe zawody w sportowym zimowym pływaniu.
W Międzyrzecu Podlaskim przy stoku narciarskim zebrali się miłośnicy pływania w zimnej wodzie. W zawodach udział wzięło 164 zawodników z Polski, Białorusi, Irlandii Płn., Rosji, Ukrainy i Czech. Rywalizacja sportowa połączona była hartowaniem organizmu. Organizatorem imprezy był bialski klub Lodołamacze.
WYNIKI ZAWODÓW:
25M DOWOLNY KATEGORIA A1 MĘŻCZYZN
Suchecki | Igor | 00:27,26 |
25M DOWOLNY KATEGORIA B MĘŻCZYZN
Dziubak | Piotr | 00:15,57 |
Marczuk | Marcin | 00:15,68 |
Wojtiuk | Grzegorz | 00:21,80 |
Nierodzik | Krzysztof | 00:24,46 |
Tymoszuk | Kamil | DNS |
Dymowski | Piotr | DNS |
Walczak | Jan | DNS |
Chwyć | Bartłomiej | DNS |
Świderski | Jakub | DNS |
25M DOWOLNY KATEGORIA C MĘŻCZYZN
Jagiełło | Michał | 00:12,46 |
Prokopczyk | Michał | 00:15,72 |
Bandzarewicz | Karol | 00:19,86 |
Mikołajuk | Robert | 00:20,6 |
Toczydłowski | Wojciech | 00:20,70 |
Sowa | Łukasz | 00:21,86 |
Kozakiewicz | Igor | 00:22,12 |
Ducki | Tomasz | 00:27,85 |
Wołodko | Michał | DNS |
Kozak | Kamil | DNS |
Mikołajuk | Robert | DNS |
25M DOWOLNY KATEGORIA D MĘŻCZYZN
Mazerant | Maciej | 00:14,72 |
Karpovich | Andrey | 00:16,11 |
Bieliński | Dariusz | 00:18,28 |
Rzepniewski | Paweł | 00:19,33 |
Romanowski | Andrzej | 00:20,17 |
Woods | Michael | 00:20,73 |
Witkowski | Albert | 00:22,21 |
Mosiński | Tomasz | 00:22,81 |
Suszczyński | Sławomir | 00:30,24 |
Malinowski | TOMASZ | 00:31,48 |
Matysiuk | Mariusz | DNS |
Karwowski | Wiesław | DNS |
25M DOWOLNY KATEGORIA E MĘŻCZYZN
Jagiełło | Robert | 00:16,49 |
Momot | Krzysztof | 00:16,80 |
Broś | Cezary | 00:20,95 |
Bitner | Wojciech | 00:21,34 |
Bonecki | Zbigniew | 00:21,36 |
Suduł | Roman | 00:23,02 |
Żukowski | Andrzej | 00:27,65 |
25M DOWOLNY KATEGORIA B KOBIET
Prężyna | Justyna | 00:34,59 |
Czajkowska | Anna | DNS |
25M DOWOLNY KATEGORIA C KOBIET
Jagiełło | Iga | 00:18,79 |
Jędryka | Aleksandra | DNS |
25M DOWOLNY KATEGORIA D KOBIET
Maciejak | Aleksandra | 00:24,34 |
Zradzinska | Wioletta | 00:28,69 |
Listewnik | Justyna | 00:31,05 |
Krużel | Katarzyna | 00:32,06 |
Jaskłowska | Joanna | 00:34,71 |
Stokowska | Iwona | DNS |
Smolewska | Joanna | DNS |
25M DOWOLNY KATEGORIA E KOBIET
Skerczyńska | Regina | 00:25,83 |
400M DOWOLNY KATEGORIA MĘŻCZYZN B
Różyński | Jan | 05:34,56 |
Majchrzak | Łukasz | 09:18,28 |
400M DOWOLNY KATEGORIA MĘŻCZYZN C
Świtaj | Piotr | 07:50,87 |
Tumialis | Karol | 10:03,78 |
Koselski | Maciej | DNS |
400M DOWOLNY KATEGORIA MĘŻCZYZN D
Mazerant | Maciej | 06:57,68 |
Pawłucki | Paweł | 08:15,35 |
Cupiał | Maciej | DNS |
Nagalewski | Bartłomiej | DNS |
400M DOWOLNY KATEGORIA MĘŻCZYZN E
Damaszko | Piotr | 07:38,34 |
Dmuchowski | Adam | 10:32,17 |
KANDUŁA | PIOTR | DNS |
400M DOWOLNY KATEGORIA KOBIET B
Włodarczyk | Paulina | 06:51,19 |
400M DOWOLNY KATEGORIA KOBIET C
Митрофанова | Мария | DNS |
Koczorowska | Klaudia Maria | DNS |
400M DOWOLNY KATEGORIA KOBIET E
Korona | Tatiana | 07:53,03 |
Drążkiewicz | Zuzanna | 12:42,74 |
100M DOWOLNY KOBIET A
Stalmach | Martyna | DNS |
100M DOWOLNY KOBIET D
Zradzinska | Wioletta | DNF |
100M DOWOLNY MĘŻCZYZN B
Różyński | Jan | 01:07,64 |
Daniluk | Mateusz | 01:25,50 |
Włodarczyk | Wojciech | 01:27,85 |
Feszler | Tomasz | 02:01,84 |
Kamiński | Michał | DNS |
100M DOWOLNY MĘŻCZYZN C
Grabowski | Konrad | 01:37,02 |
Górka | Radosław | 01:43,41 |
Tumialis | Karol | 02:00,86 |
100M DOWOLNY MĘŻCZYZN D
Karpovich | Andrey | 01:28,08 |
Winiarczyk | Jacek | 01:35,42 |
Lach | Piotr | 01:40,95 |
Włodarczyk | Michał | 01:43,74 |
Borys | Paweł | 01:51,61 |
Bany | Marek | 02:00,76 |
Smolewski | Mariusz | 02:53,04 |
100M DOWOLNY MĘŻCZYZN F
Wepa | Wiesław | 01:58,65 |
100M KLASYCZNY KOBIET A
Stalmach | Martyna | DNS |
100M KLASYCZNY KOBIET C
Людвова | Мария | 01:31,59 |
Fiedoruk | Marysia | 02:37,61 |
Kuć | Bogusława | 03:18,62 |
100M KLASYCZNY KOBIET D
Zradzinska | Wioletta | DNS |
100M KLASYCZNY KOBIET F
Wepa | Hanna | 02:26,74 |
100M KLASYCZNY MĘŻCZYZN B
Różyński | Jan | 01:27,70 |
Daniluk | Mateusz | DNS |
100M KLASYCZNY MĘŻCZYZN D
Jędrzejczyk | Piotr | 02:11,81 |
Parzątka-Lipiński | Marcin | 02:39,92 |
Miłosz | Piotr | 02:46,78 |
100M KLASYCZNY MĘŻCZYZN E
Jagiełło | Robert | 01:53,69 |
Perchaluk | Grzegorz | 02:01,19 |
25M MOTYLKOWY MĘŻCZYZN C
Sowa | Ryszard | 00:19,50 |
Wojtyś | Tomasz | DNS |
25M MOTYLKOWY MĘŻCZYZN D
Gromisz | Wilhelm | 00:13,33 |
25M MOTYLKOWY MĘŻCZYZN E
Momot | Krzysztof | 00:23,15 |
Bitner | Wojciech | 00:28,96 |
25M MOTYLKOWY KOBIET E
Putowska | Małgorzata | 00:29,87 |
50M DOWOLNY KOBIET B
Włodarczyk | Paulina | 00:35,89 |
50M DOWOLNY KOBIET C
Panas | Iwona | 00:34,29 |
Jagiełło | Iga | 00:42,71 |
50M DOWOLNY KOBIET D
Naumchyk | Olena | 01:18,18 |
Listewnik | Justyna | DNS |
50M DOWOLNY KOBIET F
Wepa | Hanna | 01:11,32 |
50M DOWOLNY MĘŻCZYZN B
Włodarczyk | Wojciech | 00:34,30 |
50M DOWOLNY MĘŻCZYZN C
Grabowski | Łukasz | 00:37,24 |
Waszczuk | Wiktor | 00:40,55 |
Jagiełło | Michał | DNS |
Kozak | Kamil | DNS |
50M DOWOLNY MĘŻCZYZN D
Winiarczyk | Jacek | 00:40,49 |
Nierzwicki | Grzegorz | 00:41,42 |
Mirończuk | Marcin | 00:42,03 |
Kucharuk | Grzegorz | 00:44,81 |
Witkowski | Albert | 00:53,73 |
Woods | Michael | 00:54,41 |
Pawlak | Grzegorz | 01:05,60 |
Suszczyński | Sławomir | 01:20,69 |
Malinowski | Tomasz | 01:27,74 |
50M DOWOLNY MĘŻCZYZN E
Romanowski | Andrzej | 00:45,14 |
Suduł | Roman | 00:48,36 |
Raczkiewicz | Michał | 01:17,43 |
200M KLASYCZNY KOBIET D
Szcześniak | Marta | 06:12,98 |
200M KLASYCZNY MĘŻCZYZN B
Feszler | Tomasz | 05:33,20 |
200M KLASYCZNY MĘŻCZYZN C
Miszkiniuk | Rafał | 04:20,48 |
Suchecki | Łukasz | 04:33,89 |
200M KLASYCZNY MĘŻCZYZN D
Szeremeta | Adam | 03:58,71 |
Nierzwicki | Grzegorz | 04:10,29 |
Lach | Piotr | 04:56,55 |
Cupiał | Maciej | DNS |
200M KLASYCZNY MĘŻCZYZN E
Czekalski | Dariusz | 06:05,62 |
200M KLASYCZNY MĘŻCZYZN F
Kosturkiewicz | Cezary Andrzej | 05:24,32 |
50M KLASYCZ NY MĘŻCZYZN B
Walczak | Jan | DNS |
50M KLASYCZ NY MĘŻCZYZN C
Mikołajuk | Robert | 00:47,01 |
Smal | Paweł | 00:48,36 |
Gąsiorowski | Konrad | 00:49,62 |
Wojtyś | Tomasz | 00:51,86 |
Bandzarewicz | Karol | 00:54,95 |
Zasiuk | Dariusz | 01:05,98 |
50M KLASYCZ NY MĘŻCZYZN D
Karpovich | Andrey | 00:45,04 |
Mirończuk | Marcin | 00:50,52 |
Jędrzejczyk | Piotr | 00:50,67 |
Czerkas | Dobromir | 00:52,27 |
Kucharuk | Grzegorz | 00:57,63 |
Pawlak | Grzegorz | 01:00,64 |
Ostapiuk | Roman | 01:05,05 |
Mosiński | Tomasz | 01:16,18 |
Stefaniuk | Piotr | DNS |
50M KLASYCZ NY MĘŻCZYZN E
Perchaluk | Grzegorz | 00:55,18 |
50M KLASYCZ NY MĘŻCZYZN F
Wepa | Wiesław | 00:52,98 |
Kosturkiewicz | Cezary Andrzej | 01:10,94 |
50M KLASYCZ NY KOBIET C
Людвова | Мария | 00:41,42 |
Fiedoruk | Marysia | 01:05,01 |
50M KLASYCZ NY KOBIET D
Zajączek | Magdalena | 01:05,55 |
Szcześniak | Marta | 01:16,31 |
Kokoszka | Renata | DNS |
50M KLASYCZ NY KOBIET E
Skerczyńska | Regina | 01:02,10 |
200M DOWOLNY KOBIET C
Panas | Iwona | 03:06,45 |
Митрофанова | Мария | DNS |
200M DOWOLNY KOBIET E
Drążkiewicz | Zuzanna | DNS |
200M DOWOLNY MĘŻCZYZN A
Bieszczad | Kamil | 04:10,11 |
200M DOWOLNY MĘŻCZYZN C
Donart | Jan | 03:02,25 |
Kowalski | Kamil | 03:42,28 |
Sowa | Ryszard | 03:45,92 |
Cichalewski | Marcin | DNS |
200M DOWOLNY MĘŻCZYZN D
Włodarczyk | Michał | 03:52,09 |
Borys | Paweł | DNS |
Siara | Bartosz | DNS |
Nagalewski | Bartłomiej | DNS |
200M DOWOLNY MĘŻCZYZN E
Tuszkiewicz | Piotr | 04:16,20 |
200M DOWOLNY MĘŻCZYZN F
Kruszyński | Stanisław | DNS |
25M KLASYCZNY KOBIET B
Czerkas | Ewa | DNS |
25M KLASYCZNY KOBIET C
Людвова | Мария | 00:19,47 |
25M KLASYCZNY KOBIET D
Lao | Małgorzata | 00:43,16 |
Haraś-Dąbrowska | Anna | 00:47,43 |
Stokowska | Iwona | DNS |
Zajączek | Magdalena | DNS |
25M KLASYCZNY KOBIET E
Putowska | Małgorzata | 00:23,94 |
Bonecka | Mariola | 00:34,45 |
25M KLASYCZNY MĘŻCZYZN C
Suchecki | Łukasz | 00:21,67 |
Gąsiorowski | Konrad | 00:22,56 |
Wojtyś | Tomasz | 00:23,34 |
Wieczorek | Piotr | 00:29,63 |
25M KLASYCZNY MĘŻCZYZN D
Karczewski | Grzegorz | 00:19,94 |
Witkowski | Albert | 00:26,31 |
Hołub | Tomasz | 00:28,31 |
Ostapiuk | Roman | 00:28,92 |
Kutnik | Mirosław | 00:29,18 |
Stefaniuk | Piotr | DNS |
Chmiel | Sylwester | DNS |
SZTAFETA 4X25M DOWOLNY
1 | Wojciech Włodarczyk | 01:06,42 | POMERANIA WINTER SWIMMING I |
Karol Tumialis | |||
Paulina Włodarczyk | |||
Jan Różycki | |||
2 | Jacek Winiarczyk | 01:07,46 | CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONOWA MM |
Iwona Panas | |||
Wiesław Wepa | |||
Maciej Mazerant | |||
3 | Rafał Miszkiniuk | 01:10,30 | LODOŁAMACZE BIAŁA PODLASKA |
Ryszard Sowa | |||
Iga Jagiełło | |||
Piotr Dziubak | |||
4 | Robert Mikołajuk | 01:19,03 | WWL & BP |
Andrzej Romanowski | |||
Marcin Mirończuk | |||
Aleksandra Maciejak | |||
5 | Joanna Świtaj | 01:23,85 | NADWIŚLAŃSKA GRUPA OPEN WATER AND WINTER SWIMMING “Z ŁABĘDZIEM PŁYWAĆ” |
Łukasz Majchrzak | |||
Marek Bany | |||
Piotr Świtaj | |||
6 | Aleksanda Maciejak | 01:24,23 | KRIO MORSY WWL 1 |
Michał Włodarczyk | |||
Piotr Jędrzejczyk | |||
Paweł Rzepniewski | |||
7 | Grzegorz Pawlak | 01:29,76 | BKM |
Regina Skerczyńska | |||
Grzegorz Kucharuk | |||
Krzysztof Momot | |||
8 | Paweł Borys | 01:41,54 | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie I |
Marta Szcześniak | |||
Wioletta Zradzińska | |||
Tatiana Korona | |||
9 | Adam Dmuchowski | 01:42,56 | POMERANIA WINTER SWIMMING II |
Michael Woods | |||
Justyna Listewnik | |||
Tomasz Mosiński | |||
10 | Olena Naumchyk | 01:46,95 | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie II |
Aleksandra Jędryk | |||
Joanna Jaskólska | |||
Jan Donart | |||
11 | Katarzyna Krużel | 01:52,66 | KRIO MORSY WWL 2 |
Tomasz Dudzki | |||
Justyna Prężyna | |||
Mariusz Smolewski | |||
12 | Bogusława Kuć | 01:53,67 | ZGIERZOLUDY ZGIERSKIE MORSY |
Piotr Miłosz | |||
Dariusz Czekalski | |||
Adam Szeremeta |
Jakie zimowe? Wiosenne albo jesienne jak już 🙂
Mamy kalendarzową zimę więc zimowe, temperatury wody około 3 stopni.
Najważniejsza jest temperatura wody. Jeśli jest poniżej 4C, to jest to pływanie zimowe, a tak było na tych zawodach
Sport niszowy, bardziej zabawa i relaks niż wyczyn wiec bez podnietki
Żaden wyczyn też tak myślę