Remisem 1:1 zakończył się mecz 5.kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 pomiędzy AP TOP-54 Biała Podlaska a Stalą Rzeszów.

W pierwszej połowie więcej przy piłce przebywali gości. Bramkę jednak zdobył TOP. Po znakomitym podaniu Jakuba Łukasiewicza piłkę do bramki skierował Bartłomiej Matejek. Goście po rzucie wolnym trafili tylko w poprzeczkę. Drogą połowa zaczęła się od naporu Stali. Po raz kolejny rzeszowianie trafili w poprzeczkę, a w 48 minucie doprowadzili do wyrównania. W końcówce spotkania bialczanie wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji, ale skończyło się na słupku, poprzeczce i interwencji bramkarza. – To było bardzo wyrównane spotkanie. Wiadomo, że wygrana by nas bardziej cieszyła, ale z przebiegu spotkania remis chyba jest sprawiedliwym wynikiem. Jesteśmy zadowoleni z każdego punktu zdobytego w tej lidze , bo wciąż jej się uczymy – podsumował II trener Mateusz Kacik.

AP TOP-54 Biała Podlaska – Stal Rzeszów 1:1 (0:1)

Bramka dla TOP: Matejek 15

TOP-54: Borysiuk – M. Chazan (41 Piwowar), Koryciński, P. Chazan, Hać (53 Muzyka), Sikora (58 Panasiuk), Ochnik, Stypułkowski (74 Semeryło), Wnuk (80 Antuszewicz), Łukasiewicz, Matejek.