Bardzo cenne trzy punkty wywalczyli zawodnicy AP TOP-54 Biała Podlaska w 5.kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17 pokonując w Krakowie Wisłę 2:0.

Pierwsza połowa była grana pod dyktando TOP. Bialczanie wypracowali sobie cztery okazje bramkowe. Dwie z nich wykorzystali. W 33 minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie jedno z obrońców Wisły w polu karnym ręką. karnego na bramkę zamienił Mateusz Golba. Ten sam zawodnik siedem minut później podwyższył na 2:0. Od 60 minuty drugiej połowy inicjatywę przejęli gospodarze. Wypracowali sobie trzy sytuacje, ale w każdej z nich górą był świetnie dysponowany Wiktor Krasowski. Ostatni gwizdek tego spotkania oznajmił, że komplet punktów jedzie do Białej Podlaskiej. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnej wygranej – powiedział trener TOP-54 Tomasz Buraczewski. – Chcemy podtrzymać dobrą passę, ale z pokora podchodzimy do kolejnych spotkań – dodał.

Wisła Kraków – AP TOP-54 Biała Podlaska 0:2 (0:2)

Bramki: Golba 33, 39

TOP-54: Krasowski – – Szabatiuk, Opolski (80 Furman), Chalimoniuk, Dybowski, Rożen (55 Ramatowski), Olszewski, Mierzwiński (75 Buraczewski), Bahonko (70 Warda), Kulikowski (65 Kurowski), Golba.