Niestety porażką 1:2 zakończyła się konfrontacja w Centralnej Lidze Juniorów U-15 pomiędzy bialskim TOP-54 a Górnikiem Łęczna.

Po pierwszej połowie było bezbramkowo. W 54 minucie po strzale głową piłka przelobowała bramkarza TOP-u i goście objęli prowadzenie. Niespełna trzy minuty później w polu karnym Górnika jeden z jego piłkarzy dotknął piłki ręką. Karnego na bramkę zamienił Jakub Łukasiewicz. W 77 minucie po szybkiej kontrze i zamieszaniu w polu karnym Górnik strzelił zwycięską bramkę. – Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba, ale utrzymał się bezbramkowy remis – komentuje asystent trenera Mateusz Kacik. – Druga połowa zaczęła się do straty bramki. Na szczęście nasz zespół szybko wyrównał po rzucie karnym. Rywal stracił na siłach i przejęliśmy inicjatywę. Mieliśmy sytuacje do zdobycia bramki, ale po jednej z akcji ofensywnych Górnik nas skontrował – dodaje.

AP TOP-54 Biała Podlaska – Górnik Łęczna 1:2 (0:0)

Bramka dla TOP: Łukasiewicz 57

TOP: Borysiuk – P. Chazan (77 Semeryło), Koryciński, Ochnik, M. Chazan (56 Hać), Sikora (41 Panasiuk), Olszewski, Wnuk, Stypułkowski (64 Muzyka), Łukasiewicz, Matejek