Drugą wygraną w II lidze zanotowali zawodnicy Olimpii, Młodzi bialczanie pokonali we własnej hali Włókniarza Konstantynów Łódzki w rzutach karnych.

Pierwsza połowa była szalenie nieskuteczna w wykonaniu bialczan. Stąd po 30 minutach na tablicy widniał wynik 17:23. W drugiej połowie Olimpia mozolnie odrabiała straty. W 59 minucie przegrywała 35:37 goście dwa razy zgubili piłkę w ataku a Jakub Polok dwa razy trafił i doszło do rzutów karnych. te lepiej wykonywali podopieczni trenera Marcina Stefanica i dwa punkty zostały w Białej a jeden pojechał do Konstantynowa Łódzkiego.

Olimpia Biała Podlaska – Włókniarz Konstantynów Łódzki 37:37 (17:23) k. 4:3
Olimpia: Stroiński, Niedzielski – Jaszczuk 7, Fic, Cielecki 1, Polok 13, Michalczuk, Olichwiruk 1, Szyszko 8, Tarasiuk, Grochowski 2, Winnicki, Kobyliński 5