Niestety w drugim meczu wyjazdowym zmagań w II lidze piłki ręcznej nasza Olimpia doznała drugiej porażki. Tym razem uległa rezerwą Anilany 24:32.

Od początku gospodarze dyktowali warunki gry. W 13 minucie było 8:2, po kolejnych piętnastu minutach 20:8. Na szczęście w końcówce pierwszej połowy rzucał tylko Jakub Polok i do przerwy Anilana prowadziła 20:11. W drugiej połowie obraz gry był podobny w 55 minucie gospodarze prowadzili 32:18 i było po meczu. W ostatnich minutach bramki rzucali tylko bialczanie stąd udało się zmniejszyć wysokość porażki. Katem Olimpii okazał się po raz kolejny (poprzednio finał Mistrzostw Polski Juniorów) Piotr Jędraszczyk zdobywca 10 bramek.

Hutchinson Anilana II Łódź – Olimpia Biała Podlaska 32:24(20:11)