Pierwsze w tym sezonie trzecioligowe derby BOZPN dla Orląt.

Od porażki 1:2 w Radzyniu Podlaskim Podlasia rozpoczęło sezon 2020/2021 w III lidze. Od początku meczu inicjatywa leżała po stronie gospodarzy. W 23 minucie udokumentowali to bramką. Piłkę w polu karnym otrzymał Karol Kalita wymanewrował biernych obrońców Podlasia i będąc sam na sam z Oskarem Kasperkiem dopełnił formalności. Podlasie trochę ocknęło się w drugiej połowie. Jednak bramkę zdobył bialczanin w barwach Orląt Maciej Wojczuk. Na trzy minuty przed końcem kontaktową i debiutanckie trafienie zaliczył Gabriel Mierzwiński. Mimo, że Podlasie miało jeszcze kilka okazji między innymi dwa razy piłka „zdarła farbę z poprzeczki” to spotkanie zakończyło się wygraną Orląt.

Orlęta Radzyń Podlaski − Podlasie Biała Podlaska 2:1 (1:0)
Bramki: Kalita 23, Wojczuk 56 − Mierzwiński 87

Podlasie: Kasperek − Marczuk, Kosieradzki, Chmielewski, Całka (75 Jemioł), Nieścieruk, Kocoł, Szabaciuk, Dmitruk (60 Golba), Zabielski, Martynek (82 Mierzwiński).