Od wygranej 4:0 w Rejowcu Fabrycznym sezon rozpoczęli zawodnicy Huraganu Międzyrzec Podlaski.

Zanim minęło 20 minut gry podopieczni trenera Damiana Panka po bramkach Alana Olszewskiego i Artura Renkowskiego prowadzili 2:0. W drugiej połowie również w pierwszych dwudziestu minutach padały bramki. Najpierw w 60 Renkowski podwyższył na 3:0, a dwie minuty później Paweł Radziszewski ustalił wynik meczu. Mimo, że od 80 minuty Huragan grał w dziesiątku z powodu drugiej żółtej karki boisko opuścił Patryk Pakuła, wynik nie uległ zmianie,

Sparta Rejowiec Fabryczny – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:4 (0:2)