W 14.kolejce zmagań IV ligi lubelskiej przez stolicę naszego województwa przeszedł Huragan Międzyrzec Podlaski pokonując Lubliniankę 5:0.

Początkowe minuty to nawałnica Huraganu zakończona w 17 minucie drugą żółtą kartą dla Michała Maliszewskiego i karnym zamienionym na bramkę przez Alana Olszewskiego. Potem mimo, że goście grali w przewadze oddali oni inicjatywę Lubliniance. Z letargu wyrwała ich dopiero kolejna podwójna żółta kartka dla Jakuba Futrzyńskiego z Lublinianki. Gospodarze grający w dziewiątkę nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z Huraganem. Podopieczni Damiana Panka skutecznie punktowali i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0.

Lublinianka – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:5 (0:1)
Bramki: Olszewski 18, Całka 50′, Weręgowski 60, Czumer 77, Mirończuk 82
Huragan: Bierdziński − Weręgowski (80 Panasiuk), Czumer (77 Sz. Łukanowski), Grochowski, Mirończuk, Wiraszka (54 Tkaczuk), Olszewski, H. Łukanowski, Całka (60 Chudowolski), Paczuski (77 Pakuła), Radziszewski.