Rozmowa, muzyka, wspólne spotkanie – tak w skrócie można opisać projekt, który jest nowością na bialskiej scenie. Sprawdźcie, kto był gościem pierwszego odcinka ElectroAcoustic Show.

Beata Wawryniuk, Mariusz Wojewoda i Piotr Frankowski – od lat każdy z nich związany jest z muzyką. Od niedawna łączy ich wspólny projekt – ElectroAcoustic, czyli zespół który tworzą. Po pierwszych udanych występach zdecydowali się pójść o krok dalej i powstał ElectroAcoustic Show. Jakim jest programem? Pomysłodawcy podkreślą, że podczas spotkań nie tylko rozmawiają, ale również grają ze swoimi gośćmi.

– Wydawało mi się, że ten nasz program to zawsze będzie bardziej idea, marzenie, niż coś co się uda zrealizować, a jednak dzięki zaangażowaniu tak wielu osób udało się wystartować – opowiada Mariusz Wojewoda. -Samo nagranie poszło nam bardzo sprawnie, przygotowania zajęły nam najwięcej czasu. Kręciliśmy w Klubie Kultury Scena i trzeba było najpierw przygotować plan zdjęciowy a dopiero później mogliśmy zająć się tym co najlepsze. Wydawało mi się, że najwięcej problemów będzie ze wspólnym muzykowaniem. O dziwo wszystko udało się nagrać za pierwszym podejściem. Nasz gość, wszedł w utwór bez najmniejszego problemu to była sama przyjemność z grania – dodaje.

W pierwszym odcinku można obejrzeć znanego bialczanom obywatela miasta, który opowiada czym jeździ, co ma wspólnego z muzyką oraz ile czasu mu zostaje na rozwijanie swoich pasji. Zapraszamy do obejrzenia!

Więcej o zespole możecie przeczytać w naszym wywiadzie.