Bialskopodlaska Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie z przedsiębiorcami białoruskimi. Firmy, które wezmą udział w spotkaniu poszukują partnerów w wielu branżach.

Bialskopodlaska Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie z przedsiębiorcami białoruskimi, które odbędzie się 5 grudnia (środa) o godzinie 11 w siedzibie BPIG w Białej Podlaskiej.

Firmy białoruskie, które wezmą udział w spotkaniu, poszukują partnerów w następujących branżach: budowlanej (hydraulicznej), elektrycznej, hurtowników i producentów materiałów budowlanych, grzewczej – dostawców automatyki do kotłów na paliwo stałe oraz producentów kotłów perolitycznych, producentów pieczarek zainteresowanych rozpoczęciem produkcji i uprawą grzybów w Brześciu, producentów i sprzedawców sprzętu do produkcji worków papierowych do pakowania, hurtowych dostawców towarów konsumpcyjnych, sprzedawców i dostawców używanego sprzętu rolniczego, importerów systemów uzdatniania wody dla obiektów przemysłowych i indywidualnych klientów oraz importerów gontów drewnianych.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z firmami z Białorusi, BIG zaprasza do kontaktu i udziału w spotkaniu.

Kontakt: biuro@bpig.pl lub tel. 833424668.