Za nami kolejny długi weekend, podczas którego policjanci bialskiej drogówki zatrzymali uprawnienia 4 kierowcom. We wszystkich przypadkach powodem było przekroczenie dozwolonej w terenie zabudowanym prędkości o ponad 50 km/h. Rekordzistą okazał się 39-latek, który jechał z prędkością 129 km/h. Za popełnione wykroczenia mężczyźni ukarani zostali mandatami oraz punktami karnymi. Kierowcy stracili również uprawnienia na okres 3 miesięcy.

Za nami długi weekend podczas, którego policjanci bialskiej drogówki dbali o bezpieczeństwo na drogach. Funkcjonariusze patrolowali teren powiatu by zapewnić bezpieczeństwo podróżnym. Niestety nadal nie wszyscy stosują się do obowiązujących przepisów. W ciągu trzech dni mundurowi zatrzymali uprawnienia czterem kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. We wszystkich przypadkach popełnione wykroczenie zarejestrował na krajowej dwójce policyjny videorejestrator.

W minioną sobotę około godz. 9:30 na drodze K-2 w miejscowości Tłuściec funkcjonariusze zatrzymali osobowego opla. Za kierownicą auta siedział 40-letni mieszkaniec Siedlec. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 66 km/h.

Natomiast wczoraj mundurowi zatrzymali trzech amatorów szybkiej jazdy. Po godz. 7:00 w miejscowości Rogoźniczka funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej audi. Siedzący za kółkiem 27-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 53 km.

Niechlubnym rekordzistą okazał się 39- letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna zatrzymany został przed godz. 9:00 w miejscowości Tłuściec. Kierowca jechał w terenie zabudowanym 129 km/h, dozwoloną prędkość przekraczając o 79 km.Tuż po godzinie 16:00 w miejscowości Żabce policjanci zauważyli  samochód osobowy marki Mercedes. Siedzący za kółkiem 46-letni obywatel Białorusi przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 69 km.

Za popełnione wykroczenia mężczyźni ukarani zostali mandatami oraz punktami karnymi. Kierowcy stracili również uprawnienia na okres 3 miesięcy.