W miejscowości Styrzyniec doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 20-latek podczas wyprzedzania doprowadził do zepchnięcia z drogi drugiego auta i zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 7 osób.

Do wypadku doszło wczoraj(22 czerwca) po godzinie 19.00 na krajowej dwójce w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Seat, 20-letni mieszkaniec Krasnobrodu nie upewnił się, co do możliwości wyprzedzania jadącego przed nim Audi. Podczas wykonywanego manewru doprowadził do zepchnięcia go z drogi i zderzenia pojazdów. Po tym auta dachowały. W chwili wypadku audi było już w trakcie wyprzedzania jadącego przed nim samochodu.

Audi kierował 20-letni mieszkaniec gm. Nakło nad Notecią. W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 7 osób. W większości skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Poważnych obrażeń doznał 20-letni pasażer audi.