Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza do bezpłatnego wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Zespole Opieki Medycznej „Domowy Szpital”, przy ul. Spółdzielczej 5 w Białej Podlaskiej.

Wypożyczalnia w Białej Podlaskiej czynna jest w poniedziałki i czwartki w godzinach 8.00-15.00, we wtorki i środy w godzinach 8.00-14.00 oraz w piątki w godzinach 8.00-18.00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

W ofercie wypożyczalni dostępnych jest ponad 500 szt. różnego rodzaju sprzętu w tym m.in. szyny CPM, łóżka medyczne elektryczne o regulowanej wysokości, wyposażone w barierki i wysięgnik, masażery do karku, kręgosłupa, aparat do masażu limfatycznego, pionizator statyczny, rowery treningowe, orbitreki, bieżnie, wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu, opaski monitorujące itd.

Pełna oferta sprzętu rehabilitacyjnego wraz z dokumentami rekrutacyjnymi znajduje się w siedzibie wypożyczalni oraz na stronie internetowej Szpitala: www.szpitalbp.pl. Dokumenty należy wypełnić, podpisać i dostarczyć do Domowego Szpitala ul. Spółdzielcza 5, w Białej Podlaskiej. Wypożyczalnia skierowana jest do osób w każdym wieku, zamieszkałych na terenie powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska. W pierwszej kolejności rozpatrywane są wnioski z oświadczeniem osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych.

Chcielibyśmy przypomnieć, iż wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego jest bezpłatne. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej zapewnia również bezpłatny transport sprzętu wielkogabarytowego (np. łóżka medyczne)  do pacjenta oraz późniejszy jego odbiór. Wszelkie dodatkowe informacje mogą Państwo otrzymać w siedzibie wypożyczalni przy ul. Spółdzielczej 5 w Białej Podlaskiej lub pod numerem telefonu (83) 414 76 42, (83) 414 76 41.

Link: https://www.szpitalbp.pl/pl/pacjent/wypozyczalnia_sprzetu_rehabilitacyjnego/