Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkie kobiety na Biały Czwartek. Jest to dzień bezpłatnych badań piersi nowoczesną metodą Braster.

Spotkanie zaplanowano na 6 grudnia, badania rozpoczną się od godziny 15 w Sali D1, niski parter. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego wcześniej należy się zarejestrować telefonicznie pod numerem 83 414 71 70 lub osobiście w centralnej rejestracji WSzS.

Jak wygląda badanie?

Badanie piersi przy użyciu BRASTER® PRO jest wiarygodne , bezbolesne, nieinwazyjne, bezpieczne (nie emituje promieniowania), i przeznaczone dla kobiet w każdym wieku. Po rozebraniu się od pasa w górę należy poczekać ok 6 min, by Twoje ciało osiągnęło odpowiednią temperaturę do badania. Po upływie tego czasu osoba wykonująca badanie przyłoży przyjazne urządzenie do piersi na 15 sekund (nacisk na pierś jest bardzo delikatny i nie sprawia bólu ani dyskomfortu. W zależności od wielkości piersi przyłożenia będą powtarzane od 3 do 5 do każdej piersi. Po badaniu lekarz przekaże pacjentce wynik.