Przed nami kolejny weekend pełen szczypiorniaka. W hali przy Marusarza AZS zagra tradycyjnie w sobotę, Olimpia w niedzielę w Puławach o godzinie 14.

Ze spadkowiczem z superligi

Ponieważ Legionovia zwróciła z prośbą o zmianę gospodarza meczu czterej kolejki I ligi grupy C w sobotę ponownie zobaczymy naszych akademików w hali przy ulicy Marusarza. Rywal nie byle jak – spadkowicz z superligi. Do tej pory przegrał w Tarnowie 27:31, pokonał u siebie KSZO 32:23 i przegrał w Płocku 24:27. Nasz AZS do tej pory wygrał wszystkie mecze. Dwa ostatnie jednym trafieniem. Wydaje się być faworytem w tym starciu. Liczna i głośnie dopingująca widownia powinna mu w tym pomóc. Początek spotkania tradycyjnie o godzinie 18.

Jadą po historyczny wynik

W niedzielę o godzinie 14 Olimpia Biała Podlaska zagra w Puławach z tamtejszymi rezerwami Azotów. Jak na razie ekipie prowadzonej przez Marcina Stefańca i Marka Kubiszewskiego nie idzie najlepiej. Głównie dla tego, że w swym pierwszym sezonie w II lidze płacą “frycowe”. Na pewno do Puław nie jada na straconej pozycji tylko walczyć o punkty. Myślę, że zdobędą historyczne pierwsze punkty na wyjeździe w II lidze.