Znakomicie pracę z piłkarzami Podlasia rozpoczął Przemysław Sałański. Można powiedzieć w stylu Jerzego Brzęczka. Od remisu z renomowanym rywalem na wyjeździe.

W 14 minucie do dośrodkowanej z lewego skrzydła piłki dopadł Jakub Zagdański i pokonał Macieja Zagórskiego, Stal przeważała, a Podlasie starało się wyprowadzić kontry. W 73 minucie Paweł Komar dośrodkował piłkę w pole karne. Na miejscu był Jakub Syryjczyk i zrobiło się 1:1. Siedem minut później uderzył z dystansu Patryk Czułowski piłka ugrzęzła w nogach obrońca dopasł do niej Kamil Dmowski i wyprowadził Podlasie na prowadzenie. Gospodarze rzuci się do odrabiania strat. W 84 minucie po rzucie rożnym najwyższy na boisku Tomasz Płonka strzałem głową wywalczyła remis dla Stali.

– Przygotowaliśmy się specjalnie pod przeciwnika. Graliśmy przeciwko Stali pięcioma obrońcami i to dało rezultat w grze defensywnej. Wypracowaliśmy kilka kontr w ofensywie i to dało efekt. Jestem bardzo zadowolony z gry chłopaków i wyniku – powiedział trener Przemysław Sałański.

Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska 2:2 (1:0)
Bramki: Zagdański 14, Płonka 84 – Syryjczyk 73, Dmowski 80
Podlasie: Zagórski – Andrzejuk, Mitura, Konaszewski, Łakomy, Komar, Kosieradzki (73 Tkaczuk), Czułowski (90 Chyła), Dmowski (83 Nieścieruk), Łukanowski (63 Martynek), Chmielewski (63 Syryjczyk)